איך מעבירים רשומות ל RefWorks – חלק ב’

תוכנה לניהול מידע ביבליוגרפי מלווה אותנו מרגע תחילת חיפוש החומרים לעבודה ועד לרגע כתיבת הביבליוגרפיה. באמצע יש תהליך מתמשך של חיפוש חומרים רלוונטיים לנושא עליו כותבים. בתהליך החיפוש אנחנו משתמשים בסוגים שונים של מאגרי מידע ומעבירים מידע ממגוון מקורות. בפוסט זה נראה דרכים שונות להעלות רשומות ל RefWorks, כאשר דרכים שונות מתאימות למאגרים שונים.

בפוסט הקודם ראינו איך מעבירים רשומות מדעת”א וממאגרי מידע, באמצעות כפתור יעודי במאגר המידע או באמצעות העברת המידע בקובץ RIS.

בפוסט הזה נראה שתי דרכים נוספות להעביר מידע אל RefWorks.

Continue reading “איך מעבירים רשומות ל RefWorks – חלק ב’”

איך מעבירים רשומות ל RefWorks – חלק א’

תוכנה לניהול ביבליוגרפי מלווה אותנו מרגע תחילת חיפוש החומרים לעבודה ועד לרגע כתיבת הביבליוגרפיה. באמצע יש תהליך מתמשך של חיפוש חומרים רלוונטיים לנושא עליו כותבים. בתהליך החיפוש אנחנו משתמשים בסוגים שונים של מאגרי מידע ומעבירים מידע ממגוון מקורות. בפוסט זה נראה דרכים שונות להעלות רשומות ל RefWorks, כאשר דרכים שונות מתאימות למאגרים שונים.

Continue reading “איך מעבירים רשומות ל RefWorks – חלק א’”

בלוג הספרייה למדעים מדויקים ולהנדסה מסכם את שנתו הראשונה

הבלוג חוגג שנה

בשנת 2017 הקמנו את בלוג הספרייה שמטרתו לעדכן אתכם בדברים המתרחשים בספרייה, בכלים חשובים שיעזרו לכם, שירותי הספרייה, מידע מעניין ועוד. את הבלוג עדכנו גם אחורה כדי להעלות אליו  דברים מעניינים שעשינו בעבר, אולם בפועל זו הייתה שנת פעילותו הראשונה.

יש לכם רעיונות והצעות על מה כדאי לנו לכתוב? רעיונות לשיפור הבלוג? רוצים לכתוב בעצמכם פוסט לבלוג? מוזמנים ליצור איתנו קשר במייל noapaz@tauex.tau.ac.il

בינתיים אספנו למענכם כמה פוסטים שכדאי לכם לקרוא ואולי פספסתם.

Continue reading “בלוג הספרייה למדעים מדויקים ולהנדסה מסכם את שנתו הראשונה”